Lipník nad Bečvou – Osek nad Bečvou – Oznámení o preventivním odkalování přívodního řadu z vodojemu

06. 04. 2018

Oznamujeme Vám, že dne 23.4. od 21,00 do 24.4.2018 do 15,00 hodin proběhne preventivní odkalovaní vodovodního přivaděče z vodojemu 2x 800 m3 v Lipníku nad Bečvou po čerpací stanici v Oseku nad Bečvou. Tyto vodárenské práce budou plynule navazovat na noční odkalování přivaděče III. etapy a jsou připraveny tak, aby dopad na zásobení odběratelů vodou byl minimalizován. V souvislosti s těmito pracemi může dojít ke krátkodobému přerušení dodávky vody, k poklesům tlaku ve vodovodech, vodovodních přípojkách i ve vnitřních domovních rozvodech, nebo ke zhoršení fyzikálních vlastností pitné vody ( zbarvení ) a pokud tyto v krátké době neodezní je nutno tuto závadu nahlásit na Centrální vodárenský dispečink VaK Přerov, a.s. telefon 800 167 427 a nebo na e-mail: dispecink@vakpr.cz. Poté pohotovostní služba provozu vodovodů provede odkalení rozvodných řadů. Doporučujeme odběratelům, aby se na tento den dostatečně předzásobili vodou. Současně se omlouváme odběratelům za způsobené potíže v zásobování a děkujeme za pochopení nutných opatření při provádění preventivního odkalování vodovodního přivaděče.

 

Dispečer VaK Přerov, a.s. CVD – zajistí doplnění vodojemů v Lipníku nad Bečvou 2x 800 m3, Svatá Anna, Loučka, Dolní Újezd, Nové Dvory, Veselíčko a Staměřice na maximální hladinu.
Cisterny na pitnou vodu budou rozmístěny takto – kontejner z provozu dopravy č. 1 se přistaví k restauraci Osečanka, pojízdný kontejner z PVH se přistaví k drůbežárně v Oldřichově, malý vlek z PVH se přistaví k ZŠ, MŠ a jídelně v Oseku nad Bečvou a malý vlek z PVP se přistaví do obce Buk na DTP ( k požární nádrži ). Pojízdná cisterna DAF z provozu dopravy zajistí průběžné doplňování vody do rozmístěných kontejnerů a dále zajistí rozvoz vody do obcí Osek nad Bečvou, Oldřichov, Buk DTP a Veselíčko.
Pracovník VaK Přerov, a.s. provozu vodovodů zodpovědný za odkalování PŘ IV. etapy je – mistr PVH II. p. Pelíšek Bohumil, mobil 602 584 339, e-mail: pelisek@vakpr.cz.
Žádám příslušné pracovníky VaK Přerov, a.s. a obecních úřadů o zveřejnění tohoto oznámení obvyklým způsobem.
 

Děkuji a jsem s pozdravem

 

                Ing. Jiří Pavlík

                Vedoucí provozu vodovodů

                Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.

                Šírava 482/21, Přerov I – Město

                750 02 Přerov

                IČ 47674521

                DIČ CZ47674521

                tel. 581 299 132